Vítame Vás na Kopaniciach

 

Školiace a rekreačné stredisko Tábor Podvišňové Vám ponúka ubytovanie v Chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty na úpätí Veľkej Javoriny v obci Bzince pod Javorinou, časť Hrubá Strana, v okrese Nové Mesto nad Váhom. Svojou polohou je ubytovanie vhodné pre ľudí, ktorí sa chcú zbaviť stresu, hľadajú kľud a pohodu, ale i aktívny oddych na bicykloch, turistických výletoch, či prechádzkach po okolitých horách. V zimnom období je tu dostatok možností pre bežecké i zjazdové lyžovanie.

Svojim zložením je objekt vhodný i na organizovanie firemných akcií, školení, rodinných osláv, svadieb, škôl v prírode, školských výletov, ale i sústredení pre športovcov.

Ponúkame Vám pobyt v areáli, ktorý pozostáva z penziónu, chatiek, reštaurácie, školiacej miestnosti, športovej haly, sauny, ihriska na plážový volejbal, trávnatej plochy na futbal a parkoviska pre dostatočný počet vozidiel. K dispozícii máte veľké vonkajšie posedenie s barom, prístrešok s grilom, požičovňu bicyklov, biliard, stolný futbal a stolný tenis. V neďalekej Starej Turej (10 km) je k dispozícii krytá plaváreň, sauna, posilňovňa, tenisové kurty a kolkáreň.

Naše stredisko propaguje aj partner Hauzi. Odporúčame prečítať si naše hodnotenie a rezervovať si nás na: Tábor Podvišňové. Príďte sa zrelaxovať. Nájdete nás v sekcii partnera: ubytovanie Biele Karpaty. Pre spoznanie nášho regiónu tiež navštívte naše kráľovské mesto Trenčín. Ubytovanie si môžete nájsť a rezervovať na: ubytovanie Trenčín. Prajeme Vám u nás krásny pobyt.